Sklep Modelarski RC-Motion.pl

O sklepie

    Naszą pasją od dawna są drony, latające platformy do filmowania, stabilizatory, gimbale i kamery. Również od dawna pracujemy z tymi sprzętami na co dzień. Dzięki zdobytemu doświadczeniu chcieli byśmy pomóc innym w doborze osprzętowania, jak i osobom dopiero zapoznającym się z tą dziedziną zaszczepić zapał, chęć by czerpać przyjemność i radość z tego rodzaju zabawy czy też pracy.

Głównym celem naszej firmy jest zadowolenie klienta z naszych usług, jak i również miła i rzetelna współpraca.

Nasz wewnętrzny kodeks wartości:

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań.

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania.

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.

Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom.

Zapraszamy do Współpracy

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie